• Súťaž o najkrajšiu vtáčiu búdku

• 17. februára 2023 sa žiaci 9. ročníka zúčastnili Dňa remesiel, ktorý organizovala Stredná odborná škola drevárska vo Vranove nad Topľou. Záštitu nad týmto podujatím prevzal bývalý prezident SR Rudolf Šuster. Pán prezident ocenil žiakov základných škôl, ktorí sa zapojili do súťaže o najkrajšiu vtáčiu búdku. Zo 40 prihlásených naši žiaci obsadili pekné 2. miesto:

Estera Marcinkovská, Lívia Chromá, Diana Tokárová,

Jakub Bystričan, Sebastián Bodák, Kevin Šalitroš, Marián Chromi.

Veľké poďakovanie patrí nášmu pedagogickému asistentovi Mgr. Alanovi Dančovi, ktorý žiakov viedol od začiatku výroby až po odovzdávanie cien.

Srdečne im blahoželáme a držíme prsty v ďalších súťažiach.

• Valentínske popoludnie

• Valentín - deň lásky a priateľstva oslávili naši žiaci Valentínskym popoludním.

Akcia sa uskutočnila vo vestibule školy, kde na žiakov čakala prekrásne vyzdobená sála, kvalitná hudba, súťaže a hry a tiež bufet s pestrou ponukou.

Celý deň sa niesol v znamení výbornej nálady a dobrosrdečnosti.

Za super atmosféru a organizáciu patrí veľká vďaka Žiackemu  parlamentu školy. Osobitne ďakujeme Natálke, Lívii, Nelke, Paťke, Mirke, Jurkovi, Paľkovi, Jakubovi, Maciejovi, Ľubošovi  a našim milým učiteľom - Gabike Ficovej, Renátke Frajkovej a Jurajovi Rohaľovi.

Nezabúdajte darovať úsmev, pretože jedným úsmevom môžete zlepšiť niekomu deň.

Monika Melková

• VALENTÍNSKA POŠTA

• Na sviatok sv. Valentína, členovia žiackeho parlamentu zorganizovali akciu pod názvom „Valentínska pošta“.  Cieľom bolo potešiť sladkým pozdravom svojich spolužiakov aj učiteľov. Valentínska schránka sa otvárala 14. 02. na veľkej prestávke.

Z Valentínskej pošty si všetci odniesli posolstvo:„Choďte a objímte svojich rodičov, súrodencov, kamarátov a kamarátky, rodičia svoje deti. Povedzte im, že vám na nich záleží a hovorte im to každý deň“

Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do tejto akcie!

Monika Melková