• Biologická olympiáda, kat. C (8. a 9.ročník)

• Dňa 13.02.2024 sa v priestoroch CVČ v Trebišove uskutočnilo okresné kolo tejto súťaže. Tá pozostávala z teoretickej (test)a praktickej časti (práca s mikroskopom). Našu školu reprezentovali dvaja žiaci 9.ročníka, ktorí dosiahli vynikajúce výsledky:

Juraj Mikula – 1.miesto (úspešný riešiteľ, postup do krajského kola)

Natália Gunárová – 3.miesto (úspešná riešiteľka)

Juraj Mikula sa dňa 18.03.2024 zúčastnil aj krajského kola v Košiciach, kde sa medzi dvadsiatimi najúspešnejšími žiakmi Košického kraja nestratil a obsadil 12.miesto (úspešný riešiteľ).

Obom žiakom srdečne blahoželáme!

• Krása nevídaná - rovesnícke vzdelávanie

• Žiaci 5.A triedy pod vedením učiteľky Mgr. Gabriely Ficovej prichystali hodinu v žiackej knižnici pre žiakov prvého ročníka. Po predstavení bábkového divadielka, prváci získavali indície k nájdeniu ukrytého pokladu. Na záver prváci poďakovali piatakom za krásnu zážitkovú hodinu.

• HVIEZDOSLAVOV KUBÍN - školské kolo

• Dňa 23.02.2024 nám žiaci prvého a druhého stupňa sprostredkovali krásny umelecký zážitok vďaka recitačnej súťaži HVIEZDOSLAVOV KUBÍN.

Umiestnenie bolo nasledovné:

I. kategória

1. miesto – Ivana Ilošvayová

2. miesto – Daniel Šefčík

3. miesto – Emma Zoe Schmidt

II. kategória

1. miesto – Karina Zmyślona

2. miesto – Fabián Kohút

3. miesto – Rastislav Kozár

III. kategória

1. miesto – Natália Gunárová

2. miesto – Juraj Mikula

3. miesto – Jakub Dzhalovyan

Recitátorom srdečne blahoželáme a našim reprezentantom v okresnom kole prajeme veľa úspechov.

Mgr. Ivana Krišková