• Quest – 1.stupeň

•           Dňa 08.05.2018 žiaci 1.stupňa so svojimi triednymi učiteľmi a v doprovode žiakov 9.A (spolutvorcov nášho questu) absolvovali ako prví vôbec náš quest – hľadačku: Legenda o Lii de Putti.

Na začiatku sa rozdelili do menších skupín, dostali vytlačený quest, perá a mohli sa pustiť na cestu za pokladom. Sprievodcovia (deviataci) im vôbec nemuseli pomáhať, učitelia so svojimi žiakmi našli všetky stanovištia, vyriešili všetky úlohy a nakoniec našli aj  poklad. Veľmi sa im páčilo, že sa mohli zapísať do pamätnej knižky a vziať si sladkú odmenu. My sme si overili, že sme odviedli dobrú prácu a quest je zrozumiteľný a zvládnuteľný aj pre mladšie vekové kategórie.