• Pedagogickí zamestnanci

šk. rok 2021/2022

V zmysle zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancov a o zmene a doplnení niektorých zákonov Základná škola, Školská 286/2,  076 22 Vojčice, zverejňuje informáciu o pracovnom mieste:

Učiteľka/ učiteľ ZŠ (1. stupeň)

Miesto výkonu práce:   ZŠ Vojčice

Termín nástupu:    01. 02. 2022
          Rozsah úväzku: 100%
          Požadované vzdelanie: Vzdelanie podľa Zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky MŠVVsŠ SR 1/2020 Z. z.

- samostatnosť, flexibilita,

- bezúhonnosť v zmysle zákona č. 138/2019 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov,

- zdravotná spôsobilosť podľa zákona č. 138/2019 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov,

- ovládanie štátneho jazyka podľa zákona č. 138/2019 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

- znalosť práce s PC (Word, Excel, Powerpoint, internet -pokročilý, práca s interaktívnou tabuľou)

- vyžaduje sa pozitívny vzťah k deťom, odbornosť, ochota spolupracovať, organizačné a komunikačné schopnosti, flexibilita, skúsenosti s online vyučovaním vítané.

Platové podmienky
          Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 338/2019 Z. z., ktorými sa ustanovujú "Platové tarify PZ a OZ a zvýšenie platových taríf v závislosti od dĺžky započítanej praxe, účinné od 1. 1. 2020”.

Na pohovor budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.

Prihlášky zasielať do 21. 01. 2022 na adresu školy.

šk. rok 2020/2021

V zmysle § 11a zákona č.317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch, Základná škola, Školská 379,  076 22 Vojčice, zverejňuje informáciu o pracovnom mieste:

Pedagogický asistent

Miesto výkonu práce:   Školská 379, Vojčice

Termín nástupu:            1.9.2020

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 30.8.2020

Rozsah úväzku: 100%

Požadované vzdelanie: podľa zákona 317/2019 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a vzhlášky č. 437/2009.

Ďalšie požiadavky na uchádzača: Znalosť práce s PC - Word, Excel, internet - mierne pokročilý

Ďalšie požiadavky

Pracovný pomer na dobu určitú počas trvania projektu: „Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov.

Ďalšie predpoklady:
          a) ovládanie štátneho jazyka,
          b) spôsobilosť na právne úkony,
          c) vek nad 18 rokov,
          d) zdravotná spôsobilosť,
          f) bezúhonnosť.

Zoznam požadovaných dokladov:
          • písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania
          • profesijný štruktúrovaný životopis s uvedením kontaktných údajov uchádzača, s prehľadom dosiahnutého vzdelania a dosiahnutým stupňom odbornej praxe,
          • motivačný list,
          • kópiu vysvedčenia, diplomu alebo iného rovnocenného dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní,
          • súhlas dotknutej osoby so spracovaním osobných údajov uvádzaných v žiadosti a požadovaných dokladoch na účel výberového konania podľa osobitného predpisu.

Prihlášky zasielať do 31. 08. 2020 na adresu školy.

Učiteľka/ učiteľ ZŠ (2. stupeň)

Predmety: Slovenský jazyka literatúra

Miesto výkonu práce:   ZŠ Vojčice
          Termín nástupu:    01. 09. 2020
          Rozsah úväzku: 100%
          Požadované vzdelanie: podľa zákona 317/20109 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a vzhlášky č. 437/2009.

samostatnosť, flexibilita

súhlas GDPR.

Odmeňovanie v zmysle zákona 553/2003 Z.z. Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a zmene a doplnení niektorých zákonov.
          Zamestnanci s praxou podľa počtu odpracovaných rokov a kreditov.

Na pohovor budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.

Prihlášky zasielať do 12. 06. 2020 na adresu školy.

šk. rok 2019/2020

Pedagogický asistent

Miesto výkonu práce:   Školská 379, Vojčice

Termín nástupu:            1.9.2019

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 30.8.2019

Ďalšie požiadavky

Ďalšie predpoklady:
          a) ovládanie štátneho jazyka,
          b) spôsobilosť na právne úkony,
          c) vek nad 18 rokov,
          d) zdravotná spôsobilosť,
          f) bezúhonnosť.

Zoznam požadovaných dokladov:
          • písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania
          • motivačný list,
          • výpis z registra trestov, nie starší ako tri mesiace,

Edujobs.sk - kompletná ponuka práce na našej škole

Učiteľka/ učiteľ ZŠ (2. stupeň)

Predmety: fyzika, matematika

Miesto výkonu práce: ZŠ Vojčice
          Termín nástupu: 26.08. 2019
          Rozsah úväzku: 100%

samostatnosť, flexibilita, soft skills

súhlas GDPR.

Zamestnanci s praxou podľa počtu odpracovaných rokov a kreditov.

Na pohovor budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.

Prihlášky zasielať do 26. 06. 2019 na adresu školy.